Müşteri Memnuniyeti

Kalite ve Müşteri Memnuniyeti

KALİTE VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Her zaman en iyi kaliteyi en uygun fiyatla pazara sunmayı hedeflemiş olan ASAL KİMYA, bu hedef ile uyumlu olarak yüksek kaliteyi daha etkin üretmenin gereğine inanmıştır. Bu sebeple, üretimlerinde en kaliteli hammadde kimyasallarını tercih etmektedir.

ASAL KİMYA aynı zamanda kalite standartlarını öncelikleri arasında tutmaktadır. Ürün sertifikasyonlarını Türk Standartları Enstitüsünden EN TS standartlarına uygun olarak TSE belgesi alarak gerçekleştirmektedir.  Ayrıca FQC FIRST QUALITY CERTIFICATION PVT. LTD. tarafından belgelendirilmiş EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi sertifikaları ile de kalite standartlarına uygun olarak hizmet vermektedir. Kalite standardından ödün vermeyen bu anlayış, firmamızın ürünlerinin piyasada hak ettiği yeri almasını sağlamıştır. En iyi kalitenin en uygun fiyat ile buluşması, en hızlı sevkiyatın yapılması, geniş ürün yelpazesine sahip olunması, isteğe özel ürünlerin hazırlanıyor olması, ASAL KİMYA’nın bu anlayışının bir sonucudur.

Firmamızda müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılması hem yönetim felsefemizin temelini oluşturur hem de çalışanlarımızın aldığı kurum içi eğitimler ile desteklenmesinin sonucudur.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Modern yönetim anlayışı ile işletmecilik hedefimizdir. Piyasada güven sağlamak, güvenilirlik ve pazar taleplerinin karşılanması amacı ile kaliteye özel önem vermekteyiz.

Ürün alanımızda kalitede lider olabilmek amacıyla fiyat ve rekabet ortamına bağlı olarak müşterilerimizin ilk ve süregelen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesini sağlamak, ürünlerin güvenlik, performans, güvenilirlik ile birlikte tüm ilgili standartlar ve kanuni mevzuatın hükümlerinin sağlanması firmanın politikasıdır.

Kalite, tüm ürünlerimiz için temel esastır.
Kalite olmaksızın satış ve karımızı arttıramayız.
Kalite, kuruluşumuzun tüm departmanlarında çalışanların çabaları sonucudur.
Kalite, ürün ve hizmetlerimiz için kılavuzdur. pazarda rekabet edebilmemiz için kalite gerekli şarttır.

about